Home / Blog / News / Початок Власного Екологічно Чистого Виробництва

Початок Власного Екологічно Чистого Виробництва

T-LAB Professional Natural Luxury Collection підписала угоду з Європейським банком про фінансування власного розвитку екологічного виробництва косметичних товарів.

Це величезний крок, що підвищує рейтинг Компанії та Бренду на міжнародній арені, який постійно зростає та розвивається, здобуваючи новий рівень довіри до міжнародного ринку капіталу.

T-LAB Professional застосовує нововведення, використовуючи чисту підземну воду, наповнену органічними цілющими екстрактами квітів та дорогоцінних каменів, і не тільки це.

Сьогоднішні споживачі хочуть знати, що є в їх косметичних продуктах – віддаючи перевагу натуральним та стійким інгредієнтам над суворими хімічними речовинами – і часто хочуть бачити докази їх ефективності. Люди менш легко коливаються на маркетингові кампанії, які більше рухаються, і більше їх приваблює особистість, прозорість та зусилля бренду робити добро у світі та забезпечувати здорові рішення для потреб краси.

Будучи заснованою Top Beauty Academy, результати залишаються дивовижними, успіх T-LAB Professional — означає, що продукти працюють, вони є природними, тому забезпечують лояльність клієнтів. Як бренд, T-LAB Professional повністю поєднує природу та науку, щоб поставити найпотужніші продукти для вирішення проблем зі шкірою та волоссям.

Все це піднімає Компанію на цілком інший рівень до відповідального виробника косметики з новою концепцією Екосистема краси для здоров’я.

Якщо ви хочете стати професійним партнером T-LAB у вашій країні, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою tlab@vtholding.com або заповніть форму тут.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *