Home / Blog / News / Відкрийте для себе Нову Природну Колекцію Розкоші

Відкрийте для себе Нову Природну Колекцію Розкоші

T-LAB Professional запускає нову колекцію Natural Luxury, виготовлену вручну з Унікальним Природним Комплексом (UNC) на основі сертифікованих органічних інгредієнтів з глибокою живильною цінністю та Inclusive Beauty Blend (IBB), що надає сильну протизапальну дію, зволожує та запобігає старінню шкіри. Всі колекції базуються на Квітковій воді – головному інгредієнті, який поєднує очищену підземну воду з цілющими квітковими екстрактами та енергією дорогоцінних кристалів. 

Бренд проводить дослідження з 1994 р., присвячені ефективності рецептур для догляду за шкірою та волоссям. Вся продукція містить цінність глибокого живильного в результаті терапії шкіри голови.

Екосистема Health Beauty – це наш важливий інноваційний підхід при створенні нових до 99% натуральних продуктів, оскільки ми вважаємо, що запорукою добробуту є погляд на здоров’я та красу з цілісної точки зору.

T-LAB Professional не лише на крок попереду тенденцій ринку; ми йдемо далі і робимо нові наукові інновації.

Ми думаємо про волосся зсередини, ось так ДУО-Шампуні та ДУО-лікування народилися та були спеціально розроблені в Росії для здоров’я волосся і шкірою голови, заохочення гідратації шкіри та відновлення здорового росту волосся в довгостроковій перспективі, в той час, як в короткостроковій перспективі пропонують рішення, що запобігають та відновлюють існуючі проблеми з шкірою волосся.

Ідея полягає у розробці синергії та налагодженні програми здоров’я-краса континуум. Крім того, щоб любити і приймати своє тіло, вам також потрібно добре подбати про нього. Включно Absolute Washes та Absolute Creams були створені як легкі, швидко засвоювані з глибокою цінністю харчування, що робить ці продукти ідеальними для здорового та побутового способу життя. Незалежно від догляду за шкірою чи способом життя, T-LAB Professional це покриває.

  • Royal Detox розроблений унікальним природним комплексом на основі сертифікованого органічного екстракту золотого колагену Moringa, який забезпечує абсолютну детоксикацію, захищає від забруднення навколишнього середовища, УФА / УФВ-променів і творить диво для повернення волоссю краси.
  • Sapphire Energy – це перша лінійка Pro-Ageing, створена унікальним природним комплексом на основі сертифікованого органічного масла Baobab Bakuchiol, що оздоровлює, надає шкірі стійкість, підвищуючи енергію та функції клітини.
  • Aura Oil – для глибокого живлення шкіри голови та волосся; сформульовано з унікальним природним комплексом на основі сертифікованого органічного єкстракту авокадо; Масла Інка-Інчі, що забезпечує розкішне живлення для природного та органічного догляду.
  • Natural Lifting – сформульовано з унікальним природним комплексом на основі сертифікованої органічної олії амаранту, вегетальної гіалуронової кислоти, яка надає волоссю миттєвий об’єм і тривалий ріст волосся; надає біо-ліфтинговий ефект для шкіри та зберігає вологісний баланс глибоко всередині шкіри.

Більше personalized спосіб отримати коротко- та довгострокові переваги Унікальний природний комплекс – це пошук наших нових унікальних продуктів, спеціально наповнених Цілющими Екстрактами Квіток, як окремих засоби краси.

Ми пропонуємо нашим споживачам спробувати продукти, які вони вживають, і налаштувати рішення «підходять для них», змішавши кілька крапель обраного екстракту з квітками з улюбленим денним нічним кремом або з дуо-процедурами для волосся, що дозволяє їм змішуватися та поєднуватись протягом усього нашого часу лінійка продуктів.

Ці продукти, керовані розчином, проходять дерматологічну перевірку і потребують мінімалістичного використання завдяки висококонцентрованим формулам в у флаконах, які можна багаторазово використовувати та переробляти., ми використовуємо спеціальні помпони, які усувають реакцію з киснем, щоб продовжити високий рівень продукту після відкриття.

Використовуючи стійкі інгредієнти справедливої торгівлі з 12 країн світу, ми можемо запропонувати етнічно різноманітним світовим споживачам багаторасові, гендерно нейтральні продукти з індивідуальними рішеннями.

Сьогодні наші споживачі не належать до одного походження, вони мають змішану спадщину. Оскільки етнічних груп стає все більше По мірі того, як етноси стають все більше, ніж наш Бренд, ми створили мультикультурну продукцію яка була розроблена як універсальна для різних текстур волосся та типів шкіри, пропонуючи більше інклюзивні рішенень з повагою до різноманіття наших споживачів у всьому світі.

Якщо ви хочете стати професійним партнером T-LAB у вашій країні, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою tlab@vtholding.com або заповніть форму тут.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *