Home / Blog / News / Квіткова вода та дорогоцінні кристали – ідея, що вартує мільйон лайків, інновації в галузі краси

Квіткова вода та дорогоцінні кристали – ідея, що вартує мільйон лайків, інновації в галузі краси

T-LAB Professional вдало поєднує природу та науку представляє найпотужніший продукт для вирішення проблем шкіри та волосся етнічно різноманітних світових споживачів.

Як бренд, ми прагнемо переосмислити стандарти індустрії краси за допомогою нашої колекціїNatural Luxury . Розробленою з акцентом на природні та сертифіковані органічні інгредієнти ми прагнемо забезпечити цілісну продукцію для здоров’я та краси, як єдиної чинну екосистему. Ця нова лінія краси складається з натуральних продуктів, виготовлених у Європі, включаючи шкіру, волосся; догляд за тілом.

Інноваційні рецептури створені в нашій внутрішній лабораторії за допомогою науково-дослідних розробок, орієнтуючись на постійне оновлення та розробку нових та пропозицій товарів. Розширені рецептури відрізняються від минулих застосуванням очищеної підземної води зарядженої екстрактами цілющих квітів, та живильними дорогоцінними кристалами.

.

Вода найголовніший інгредієнт всіх засобів догляду та краси, якими ми щодня користуємось. Це дуже багато говорить про її важливість. Давайте зануримось у воду нашої косметики.

Тільки очищена вода, не містить токсинів, забруднювальних речовин та мікробів, можна безпечно використовувати в засобах по догляду за шкірою, де його головна роль – як носій для доставки активних інгредієнтів туди, де вони будуть найбільш ефективними та корисними для шкіри. Залишатися зволоженим важливо для підтримки здоров’я та краси зсередини. Вода має кристалічну структуру, яка може утримувати пам’ять. Коли вода надходить з чистих джерел, коли вона очищається і живе, її кристалічна структура прекрасна і здорова. Але ми вирішили піти далі, до Живильгної Квіткової води .

Дорогоцінне каміння та вода мають прекрасні стосунки у природному середовищі. Кристали це абсолютно неінвазивна форма альтернативної медицини, яка цілісно працює для гармонізації розуму, тіла, емоцій та духу. Квіти, як відомо, є природним антиоксидантом, покращують кровообіг, допомагають запобігти випадінню волосся, пожвавлюють шкіру та волосся. У поєднанні разом це дуже ефективний спосіб отримати користь від дорогоцінної енергії та ніжних квітів, але потужних цілющих властивостей, які вирішують безліч проблем, пов’язаних зі шкірою та красою.

Більш персоналізований спосіб отримати насолоду від коротко- та довгострокових переваг Унікального природного комплексу – це пошук нових унікальних продуктів, спеціально сформованих з квітковими екстрактами. Ми пропонуємо нашим споживачам взяти під контроль продукцію, яку вони використовують і спробувати на собі. Рішення “підходять для них”, змішуючи кілька крапель вибраного екстракту квітки з улюбленим денним нічним кремом або з лікуванням волосся, що дозволяє їм змішуйте та співпадати у всій нашій лінійці продуктів.

Для колекції Natural Luxury ми ретельно підбирали кристали та квіти щодо їх лікувальних властивостей для підтримки та просування органічної продукції.

Якщо ви хочете стати професійним партнером T-LAB у вашій країні, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою tlab@vtholding.com або заповніть форму тут.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *