Home / Blog / News / Справа в Ароматі

Справа в Ароматі

“Запах – потужний майстер, який переносить вас через тисячі миль і всі роки, які ви прожили”

Helen Keller

Аромат може впливати на емоції та настрій; він говорить найгучніше на підсвідомому рівні. Наша місія – створити якісні чисті, сучасні аромати з чистих, безпечних та стійких інгредієнтів. І більшість цього складається зефірних масел отриманих з рослин. Ці натуральні високоароматичні рослинні екстракти створені з неповторними смаками та ароматами. Ефірні олії складні і вони створюють відчуття комфорту та піднесеності.

Для того, щоб відповідати вимогам Регламенту (ЄС) № 1223, відбулися деякі зміни щодо певних компонентів аромату та інших компонентів, ОНОВЛЕНІ деякі склади та виключені деякі ароматизатори. Це призвело до зміни зовнішнього вигляду та аромату деяких продуктів, але зберегло ті ж фізико-хімічні властивості.

Ми зовсім знаходимося на іншому рівні завдяки нашим новим рецептурам з натуральними та органічними інгредієнтами, які мають високий рівень ефективності та дають довгострокові переваги більше, ніж будь-коли раніше.

Поточна колекція Organic Care та нова колекія Natural Luxury від T-LAB Professional наповнені унікальними ароматами у кожному флаконі, які створюють відчуття емоційного самопочуття та врівноваженої аури! Всі наші продукти спеціально розроблені, щоб чудово пахнути протягом усього дня. Представлені аромати калабрійського бергамоту, кришталевого бурштину, білого мускусу, теплих ванільних індійських сандалів. Інтригуюче поєднання смаку

T-LAB Professional пропонує різноманітні унікальні аромати які будуть додавати вам впевненості.

Аромат додає своєї магії в наше повсякденне життя. Ми любимо аромат свіжозавареної кави вранці, а запах свіжоскошеної трави миттєво приносить нам приємні спогади про сонячний літній день.

Аромати впливають на наше життя осмисленими способами. Не секрет, що аромати покращують наш настрій , нагадують про найкращі часи та роблять наші переживання більш приємними. Тому ми сприймаємо величезний і не вивчений світ ароматів і насолоджуємося ним у повній мірі.

Всі продукти T-LAB Professional мають унікальні унісекс аромати, які пахнуть виразно по-різному, але об’єднуються різкою делікатністю всередині і зовні.

Підкресліть свій стиль новими непереборними ароматами в рамках Natural Luxury Collection!

Якщо ви хочете стати професійним партнером T-LAB у вашій країні, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою tlab@vtholding.com або заповніть форму тут.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *