Home / Blog / News / Виробники косметики зважають на різноманітність споживачів продуктів краси

Виробники косметики зважають на різноманітність споживачів продуктів краси

Як світовий виробник інноваційних рішень краси та еко-френдлі косметики, T-LAB Professional спирається на гендерно нейтральний підхід, щоб створити ексклюзивні продукти, які використовують на різних типах волосся та шкіри по всьому світу. Ми сприймаємо різноманітність – більше того, це нас надихає на різноманітність продуктів.

Наша місія полягає у створенні безпечних, високоефективних унісекс-продуктів та веган-інклюзивних засобів краси, придатних для будь-якого віку у всьому світі, які дають видимі результати, керовані природою та інтегровані науковим підходом.

Маючи власний науково-дослідний центр, Т-LAB є надзвичайно цінним, і це дозволяє нам реалізовувати стратегію для технологічного прогресу – ознаки успішного сімейного керування бізнесом.

Унікальна мережа Salon та нагородами академії краси дозволяють нам бути ефективними та створювати ексклюзивні склади, що адаптуються до індивідуальних проблем шкіри та волосся.

Для нашої колекції Natural Luxury ми використовуємо підземну воду, наповнену органічними цілющими екстрактами квітів та енергійними дорогоцінними каменями, відповідні лінії натуральних кольорів та цілющими властивостями.

Сьогодні наші споживачі не належать до одного походження, вони мають змішану спадщину. Незалежно від догляду за шкірою або способом життя, T-LAB Professional це компенсує.

По мірі того, як етнічні групи стають все космополітичнішими, , ми розробили мультикультурні продукти, які виробляються в Європі з інгредієнтів сталого та справедливої ​​торгівлі у світі. з 12 країн та всіх континентів.

Ми розробили нашу продукцію, яка є універсальною для різних текстур волосся та типів шкіри, пропонуючи більш інклюзивні рішення, поважаючи .

Створений вченими з 5 країн світу для всіх людей у ​​всьому світі – T-LAB Professional є першим брендом краси Cosmopolitan.

Якщо ви хочете стати професійним партнером T-LAB у вашій країні, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою tlab@vtholding.com або заповніть форму тут.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *