АКАДЕМІЯ T-LAB PROFESSIONAL, ТАКОЖ ВІДОМА, ЯК VT ACADEMY,
БУЛА ВІДКРИТА В 1994

Святкування 25 років з відкриття академії, T-LAB Professional ,яка внесла великий вклад в індустрію сучасного дизайну волосся.

Зараз Академія ділиться своїми найкращими колекціями, які опубліковані по всьому світу по найвпливовішими журналами моди ELLE, Harpers Bazaar, Vogue і відомих професійних журналів краси:

Hairdressers Journal International (Англія)

Estetica Magazine (США, Англія, Італія, Нідерланди)

Coiffure Professionnelle (Франція)

imSalon (Германія)

Coiffure Suisse (Швейцарія)

Hair magazine (Норвегія, Данія, Швеція)

Peluquerias Hair Styles (Іспанія)

Dolores (Росія)

та багатьох інших всесвітньо відомих журналів у різних країнах.

Академія T-LAB Professional забезпечує сучасні навчальні заходи, засновані на поєднанні методів навчання, спрямованих на створення та вдосконалення професійних навичок стиліста:

THE ART OF COLOUR
ЖІНОЧІ СТРИЖКИ
ЧОЛОВІЧІ СТРИЖКИ
ДИЗАЙН ЗАЧІСОК

ОСВІТА

 МИ РАДІ ПОВІДОМИТИ ПРО ТЕ, ЩО УЖЕ 25 РОКІВ НАША АКАДЕМІЯ МОЖЕ ПИШАТИСЯ СВОЇМ БАГАТИМ ДОСВІДОМ В СФЕРІ СУЧАСНОГО ДИЗАЙНУ ЗАЧІСОК, ЯКИМ МИ ДІЛИМОСЯ І СТВОРЮЄМО СПРАВЖНІХ ПРОФЕСІОНАЛЬНИХ СТИЛІСТІВ.

Академія представлена Міжнародною командою послів бренду зі всього світу, навчаючи наших дистриб’юторів по всьому світу.

Академія забезпечує професійну освіту, а також наукові дослідження та розробки, що дозволяють T-LAB Professional виготовляти продукцію, виготовлену спеціально для професійних стилістів та замовників.