ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКЦІЮ

Чи є парабенови в продукції T-LAB Professional?

Ні, всі продукти T-LAB Professional не містять парабенів. Наша продукція створена для поєднання професійного, природного та розкішного.

Чи включають в себе спирт продкти від T-LAB Professional ?
Так, для підтримки високого рівня продуктивності необхідна певна кількість спиртів у конкретних рецептурах. Однак це спирти косметичного класу, які не сушать і не нівечать волосся. В результаті ви можете отримати потрібний ефект без негативних наслідків, з якими іноді асоціюються спирти.

Чи включають продукти T-LAB Professional лаурилсульфат натрію?
Ні, всі продукти T-LAB Professional не містять лаурилсульфат натрію.

Чи безпечні фарбувальні засоби від T-LAB Professional?
Так, всі продукти T-LAB Professional безпечні для волосся.

Яку додаткову перевагу пропонує шампунь Colour Protect?
Шампунь Colour Protect створений для реконструкції та збереження кольору фарбованого та тонованого волосся. Французький екстракт троянди біо ніжно очищає шкіру голови і волосся, відновлює структуру тканини і діє як потужний антиоксидант. Екстракт граната довше зберігає насичений колір, щільно закриваючи кутикулу. Він діє як природний сонячний фільтр, який ефективно запобігає знебарвленню. Гідролізований протеїн шовку зміцнює міжклітинний цемент волосся, проникаючи в кутикулу.

Які продукти T-LAB Professional пропонують захист від ультрафіолетового випромінювання?
Озон природним чином фільтрує світло УФ, але дуже мало захищає від ультрафіолетового світла. Надмірне перебування на сонці може призвести до пошкодження волосся, що призводить до втрати кольору (від ультрафіолетових променів) і висушування або пошкодження волосся через втрату вологи та білка. Продукти від ліній по догляду Aura Oil та Royal Detox містять інгредієнти, які забезпечують захист від ультрафіолетового випромінювання, тобто частково допомагають фільтрувати УФА та УФБ світло від сонця.

Чи тестує T-LAB Professional свою продукцію чи сировину на тваринах?
T-LAB Professional піклується про добробут тварин і не проводить випробування на тваринах жодного із наших продуктів.

Чи є продукти T-LAB Professional вегетаріанськими / веганськими?
Майже всі продукти T-LAB Professional вегетаріанські. Ті продукти, які не є вегетаріанськими, містять гідролізований кератин, екстракт ікри, гідролізований еластин та гідролізований колаген. Наступні продукти не вегетаріанські: Royal Detox, Sapphire Energy, Kera Shot. Детальніше про те, які продукти є веганськими, дивіться на сторінках окремих товарів.
Чи натуральні продукти T-LAB Professional?
T-LAB Professional використовує в наших продуктах лише найкращі інгредієнти, багато з яких є натуральними. Однак, прагнучи забезпечити безкомпромісну ефективність, багато наших інгредієнтів є спеціально сформульованими та часто синтетичними.

Чи містять продукти T-LAB Professional без глютену?
Всі продукти T-LAB Professional без глютену.

Чи містять продукти T-LAB Professional силікон?
Так, ми стратегічно використовуємо силікони високої продуктивності у багатьох наших продуктах, щоб досягти відчуття легкості, залишаючи волосся зволоженим та захищеним. Силікони, які ми використовуємо, мають більш високу якість порівняно з багатьма нашими конкурентами. Силікони нижчого класу діють як «наповнювачі», які можуть накопичуватися, залишаючи волосся обтяженим і перевантаженим.

Де я можу знайти повний список інгредієнтів?
Всі інгредієнти вказані на коробках продуктів, а також на окремих сторінках продукту.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Я хотів би продати вашу продукцію / я перукар і хотів би стати Амбасадором Бренду. Що я повинен зробити?
Будь ласка, зв’яжіться з нами, заповнивши форму на tlabprofessional.com/ua.

Чи можете ви надіслати зразки зацікавленим клієнтам?
Ні, не в цей час. Зверніть увагу, що ви завжди можете обрати безкоштовні зразки при покупці tlabprofessional.com.

Чи має T-LAB Professional розсилку електронної пошти?
Ми пропонуємо вам приєднатися до інформаційної розсилки T-LAB Professional, щоб ми могли бути найкращими для вас. Для тих, хто приєднався регулярно оновлюються новини про діяльність T-LAB Professional та вони завжди в курсі запуску нових товарів та спеціальні пропозиції. T-LAB Professional не продає, не розповсюджує та не надає вашу інформацію третім особам.

Як мені скасувати підписку на розсилку?
Якщо ви хочете скасувати підписку на наш Клієнтський файл, ви можете просто натиснути посилання скасувати підписку внизу електронного листа, який ми вам надіслали.