ОПЛАТА

 • МЕТОДИ ОПЛАТИ

  Ми приймаємо картки Visa, MasterCard та Maestro.

 • БЕЗПЕКА ОПЛАТИ

  Усі транзакції на цьому веб-сайті обробляються за допомогою захищеного онлайн-шлюзу платежів Fondy, який має сертифікат безпеки PCI DSS рівня 1, який шифрує дані вашої картки у захищеному середовищі хоста.

   

  Платежі за допомогою банківських карток захищені за допомогою 3D-Secure від VISA та SecureCode від MasterCard, а також власною системою безпеки Fondy FondyAntifraud, яка захищає як покупців, так і бізнес від несанкціонованих транзакцій. Для отримання додаткової інформації відвідайте https://fondy.eu/en-eu/security/.

   

  Зверніть увагу: Ваш пароль MasterCard SecureCode – це не пароль вашого облікового запису TLABPROFESSIONAL.COM.UA TLABPROFESSIONAL.COM.UA не має доступу до вашого пароля MasterCard® SecureCode.

 • БЕЗПЕКА ВЕБ-САЙТУ

  Щоб забезпечити безпеку ваших покупок, TLABPROFESSIONAL.COM.UA сокетного шару (SSL). Сертифікат SSL (також відомий як “цифровий сертифікат”) засвідчує особу веб-сайту та шифрує та захищає дані, які ви надсилаєте нам через Інтернет.

  Ви помітите, що, подивившись на поле розташування (URL) у верхній частині веб-переглядача, ви побачите, що воно починається з “https:”. Це означає, що ви перебуваєте в безпечному режимі.

  Також ви можете натиснути на замок у верхній частині браузера, щоб дізнатися інформацію про реєстрацію цифрових сертифікатів SSL.