ПОВЕРНЕННЯ І ОБМІН

 • НАША ПОЛІТИКА ЩОДО ПОВЕРНЕНЬ

  Елементи, придбані у TLABPROFESSIONAL.COM.UA, потрібно повернути до TLABPROFESSIONAL.COM.UA Ми раді запропонувати повернення / обмін за неправильний товар та / або несправний товар, повернутий протягом 30 днів з моменту отримання вашого замовлення.

  Зверніть увагу, що всі предмети повинні бути повернуті в торговому стані:
  Зверніть увагу, що всі вироби повинні бути повернуті в стані, що продається: закриті, в оригінальній упаковці та без ущільнень. Ми не можемо запропонувати повернення, заміну чи обмін на предмети, які не підлягають повторному продажу.

  Якщо ваше замовлення отримало право на безкоштовний подарунок, його також потрібно повернути до того, як повернення коштів або заміна буде оброблено.

  Якщо отримано неправильний товар та / або дефектний товар, надішліть електронну пошту на адресу support@vtholding.com.ua

  Біржі, пропоновані лише для товарів однакової або меншої вартості.

  Ми НЕ покриваємо транспортні витрати на загальну віддачу.

 • ЯК ПОВЕРНУТИ

  1. Зверніться до служби підтримки клієнтів support@vtholding.com.ua якщо ви хочете домовитись про обмін або повернення.

  2. Упакуйте своє повернення в оригінальну упаковку T-LAB Professional (або еквівалентну), щоб забезпечити належний захист під час руху.

  3. Прикріпіть попередньо роздруковану адресну етикетку до пакету від документа, що постачається разом із вашим замовленням.

  4. Будь ласка, вимагайте квитанції про підтвердження доставки від обраного вами постачальника доставки та зберігайте її в безпеці, поки ми не підтвердимо, що ваші повернення надійшли.

  5. Усі наші повернення обробляються за вказаною нижче адресою:
  ТОВ”ВТ Медіа Єнд Трейд” м.Київ, вул.Героїв Дніпра 32а

 • ПОВЕРНЕННЯ РИЗИКОВАНИХ ПОЗИЦІЙ

  Будь-яка доставка, що містить аерозоль, фарбувальні креми, відбілюючі порошки, розробники кремів 30 об. і 40 об., позначено ризиковими.

  Будь ласка, переконайтеся, що ви зберігаєте оригінальну упаковку T-LAB Professional, щоб повернути нам товар, щоб переконатися, що правильна маркування відображається та кур’єром належним чином обробляється документ. Небезпечні товари маркуються номером ООН на папері, що постачається разом із вашим замовленням.

 • ОТРИМАННЯ ВІДШКОДУВАНЬ

  Як тільки ми отримаємо ваш документ, якщо за умови повернення предметів у повторному продажі, ваше повернення буде здійснено негайно.

  Відшкодування буде підтверджено електронною поштою, а кошти будуть повернуті до вашого початкового способу оплати. Це може зайняти до 30 днів, щоб відобразити свою заяву з моменту її видання. Зауважте, що це залежить від банківських та платіжних методів, і що транзакції PayPal відображаються негайно.

  Якщо термін дії вашої картки минув з моменту оформлення замовлення, зверніться до служби підтримки клієнтів, щоб домовитись про альтернативні умови.

  Щодо відшкодування, зверніться до служби підтримки клієнтів support@vtholding.com.ua